Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dalków - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

8 500 000 zł1 986 m² 4 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź centrum obok manufaktury działka pod budownictwo wielorodzinne narożna (róg cmentarnej I św. Jerzego) cena = 8.500.000 zł + VAT Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łódź

Bałuty,Łódź(Dalków + 21 km)

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - narożna działka położona przy wjeździe na teren Manufaktury i granicząca z terenem ch Manufaktura. Działka objęta mpzp - uchwała nr LXIX/2061/22 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kopanka

Kopanka(Dalków + 22 km)

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr 150, 151, 152, 148/4 oraz 148/7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Wschodnia

Rzgów(Dalków + 13 km)

328 000 zł9 386 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9 386 m , położona w Rzgowie, przy ul. Wschodniej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, co zapewnia wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rafowa

Górna,Łódź(Dalków + 21 km)

1 450 000 zł3 367 m² 430,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Łódź, ul. Rafowa 40 - działka inwestycyjna z potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3.367 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Bartolin

Bartolin(Dalków + 25 km)

398 000 zł6 638 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 6638 mkw. położone we wsi Bartolin w gminie Stryków. Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

575 850 zł1 745 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1745 m2 Łódź, ul. Romanowska Twoje miejsce na dom. Twoja przestrzeń. Twój spokój. Jeśli myślisz o domu zamiast kolejnym mieszkaniu w bloku i chcesz, żeby Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubieszów

Lubieszów(Dalków + 23 km)

110 000 zł770 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż Lubieszów, powiat nowosolski | Różne metraże i lokalizacje Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubieszów, w powiecie nowosolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Myśliwska

Sobin(Dalków + 23 km)

3 040 000 zł19 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sobin, polkowice, działka, 1,9 ha, sprzedaż, 3 040 000 zł. Na sprzedaż grunt komercyjny w strefie ekonomicznej w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Klonowa

Dobieszków(Dalków + 25 km)

200 000 zł2 030 m² 98,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Dobieszkowie, w gminie Stryków. Nieruchomość ma powierzchnię 2030 m , szerokość 21 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dalków

Dalków,łódzkie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Dalkowie koło Łodzi.Powierzchnia działki 3000 m cena za metr 100 zł. Spokojna okolica wśród zabudowy wiejskiej. Dojazd asfaltem. Dobre połączenie.